Педагогічний колектив

Список педагогічних працівників школи І-ІІІ ступенів № 25 Шевченківського району м. Києва

Анікін Кирило Дмитрович

учитель фізичної культури, керівник гуртка

Авраменко Наталія Дмитрівна

учитель української мови і літератури

(вища категорія, учитель-методист, пед.стаж 33 роки)

Балалаєв Дмитро Олександрович

учитель фізики і астрономії

Бабарика Світлана Петрівна

Соціальний педагог

(друга категорія, пед.стаж 8 років)

Борович Олександр Вячеславович

заступник директора з виховної роботи, учитель захисту Вітчизни

(друга категорія, пед.стаж 9 років)

********** ********* *********

Керівник гуртка

Вересокіна Олена Костянтинівна

учитель російської мови і літератури

(вища категорія,старший учитель,пед. стаж 29 років)

Волкова Олена Юріївна

вихователь групи продовженого дня

Глухова Олена Іванівна

учитель початкових класів

(вища категорія,учитель-методист,пед. стаж 33 роки)

Григор’єва Руслана Володимирівна

учитель початкових класів

(вища категорія,учитель-методист,пед. стаж 29 років)

Губенков Федір Миколайович

директор, вчитель фізичної культури,

(учитель-методист, пед.стаж 17 років)

Гура Наталія Володимирівна

заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель російської мови і літератури

(вища категорія, учитель-методист, пед.стаж 27 років)

Даниленко Любов Сергіївна

учитель англійської мови, керівник гуртка

(перша категорія, пед.стаж 8 років)

Дребот Галина Вікторівна

учитель математики

(вища категорія, учитель-методист, пед.стаж 25 років)

Домарьова Світлана Володимирівна

учитель біології, основ здоров’я

Здоренко Олександра Олександрівна

учитель початкових класів

(вища категорія,учитель-методист,пед. стаж 33 роки)

Золотарьова Ольга Валеріївна

асистент вчителя, керівник гуртка

Зубенко Віктор Миколайович

керівник гуртка шахів

Іващенко Наталія Василівна

учитель біології і екології, хімії, основ здоров’я, основ медичних знань, керівник гуртка

(вища категорія, старший учитель, пед. стаж 33 роки)

Ігнатенко Валентина Михайлівна

учитель української мови і літератури

(вища категорія, учитель-методист, пед.стаж 48 років)

Касапська Наталя Василівна

психолог, учитель англійської мови

(друга категорія,пед. стаж 2 роки)

Козоріз Ірина Іванівна

учитель географії, природознавства, основ здоров’я

(перша категорія, пед.стаж 13 років)

Коляда Вячеслав Леонідович

учитель фізичної культури, керівник гуртка

( I спортивний розряд з футболу, друга категорія, пед. стаж 5 років)

Корольова Алла В’ячеславівна

учитель математики

(перша категорія, пед.стаж 12 років)

Кумпан Антоніна Сергіївна

учитель початкових класів

(друга категорія,пед. стаж 7 років)

Лапко Ірина Петрівна

учитель математики, інформатики

(перша категорія, пед.стаж 14 років)

Лейбельман Зоя Аврамівна

учитель російської мови і літератури

(вища категорія, учитель-методист, пед.стаж 54 роки)

Лук’яненко Лідія Денисівна

учитель української мови і літератури

(вища категорія, старший учитель, пед.стаж 48 років)

Магеровська Олена Олексіївна

педагог-організатор, учитель образотворчого мистецтва, трудового навчання

(перша категорія, пед. стаж 20 років)

Марчук Лідія Володимирівна

учитель початкових класів

(вища категорія,учитель-методист,пед. стаж 34 роки)

Молчанова Марія Костянтинівна

асистент вчителя

(спеціаліст,пед. стаж 1 рік)

Назаренко Наталія Миколаївна

учитель початкових класів

Сабодаха Тетяна Олександрівна

учитель української мови і літератури

(друга категорія, пед.стаж 6 років)

Самойленко Ольга Опанасівна

вихователь групи продовженого дня

Сацик Андрій Миколайович

учитель німецької мови

(вища категорія, пед.стаж 9 років)

Сірікова Людмила Ігорівна

заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель музичного мистецтва та художньої культури

(вища категорія, учитель-методист, пед.стаж 21 рік)

Тимофєєва Наталія Миколаївна

учитель образотворчого мистецтва, трудового навчання

Романовська Світлана Вікторівна

учитель початкових класів

Уделіс Інна Олександрівна

учитель початкових класів

(спеціаліст, пед.стаж 1 рік)

Федоренко Юлія Леонідівна

учитель історії, основ правознавства, громадянської освіти, керівник гуртка

Футей Тетяна Володимирівна

вихователь групи продовженого дня

Хірна Олена Олегівна

учитель історії

 

Холопова Анжела Альбертівна

керівник гуртка

Чепак Володимир Миколайович

учитель трудового навчання, інформатики

Яковлєва Олена Володимирівна

учитель музичного мистецтва, мистецтва, керівник гуртка